toggle menu
toggle menu
Ahşap Desenli Levha,

Ahşap Desenli Levha,

Ahşap Desenli Levha dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Fugalı Ahşap ve Taş Desenli Fibercement Levha Fiyatları. Ürün, M2 Fiyatı, Adet Fiyatı. Ceviz Ağacı Desenli Dış Levha doğal yapı.

Betopan Nedir

Betopan Nedir

►Betopan ‘ın temel özelliği, bünyesindeki çimento ve ağaç’ın, iyi özelliklerini kullanıcıya birlikte sunmasıdır montajı  kolaydır . Bu sebeple özellikle dış cephe kaplamasında ,en uygun ve ekonomik bir üründür.

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Yapıların Estetik Anahtarı Dış Cephe Kaplamaları Ülkemizde inşaat sektörünün son 10 yıl içerisindeki büyüme hacmi ve kalite standartlarının hızla yükselmesi, sektörde yapılan  yatırımları arttırmış ve yapılardaki kaliteyi yükseltmiştir. Özellikle mimarlık firmaları bu konuda kendilerini geliştirmiş  ve dikkat çeken tasarımlara imza atmışlardır. Mimari tasarımlarda görsel zenginlik, yapının prestijini ve değerini arttıran en  önemli özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Binaların estetik anahtarı olan dış cepheleri, ilk dikkat çeken ve yapının kalitesini  en iyi yansıtan kısımlarıdır. Dış cephe kaplama sistemlerinde kullanılan materyallerin niteliklerinin artması ile sadece görsellik değil,  uzun ömürlülük, kolay erişilebilirlik ve yalıtım özellikleri de öne çıkmaktadır. Dış Cephe Kaplama Uygulamasının Avantajları -Binaların dışına yapılan cephe kaplamaları binayı bir kabuk gibi sarmaktadır. -Dışarıdan yapılan kaplama dış etkilere karşı binaları korumaktadır. -Dış cephe kaplama uygulamalarında kullanılacak olan kaplama malzemelerinin kalınlığı artırılarak, ısı tasarrufunun artması  -sağlanmaktadır. -Dış cephe kaplamaları daha uzun ömürlüdür.  Betopan Dış Cephe Kaplamasında Nelere Dikkat Edilmelidir? -Dış cephe kaplamalarında sadece dış cephe için özel üretilmiş olan betopan dış levhalar kullanılmalıdır. Dış levhaların en büyük özelliği dış atmosfer koşullarına göre özel formüller ile üretilmektedir.

Fugalı Levha

Fugalı Levha

►Dış cephe kaplaması’na bir hareket katmak açısından ( 41 cm veya 20 cm vd gibi ) istenilen ebatlar aralığında BETOPAN levhalara  fuga uygulana bilir .