toggle menu
toggle menu

Ahşap Desenli Levha dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Fugalı Ahşap ve Taş Desenli Fibercement Levha Fiyatları. Ürün, M2 Fiyatı, Adet Fiyatı. Ceviz Ağacı Desenli Dış Levha doğal yapı.

Ahşap Desenli Levha,

Yalıpan Çimento Esaslı Yonga Levha

Yalıpan ahşap desenli levhalar, klasik, modern ve prefabrik gibi tüm yapı sektöründe, yapıların her türlü iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılan, ahşap desenli görünümüne sahip doğal lifli çimento esaslı levhalardır.

Ahşap görünümlü yüzey istenen uygulamalarda ahşabın dezavantajlarını yaşamadan rahatlıkla kullanılmaktadır. 
Ahşap desenli olan ve ahşabın sıcak görünümüne sahip olan bu levhalar ahşaba göre pek çok üstün özelliklere de sahiptir.

 Uygulama sonrasında ayrıca sıva gerektirmez. Kesinlikle çürüme yapmaması sebebiyle rutubetli ortamlarda güvenle kullanılabilirler. 
Boyanabilme özelliği sebebiyle arzu edilen renklerde boyanarak farklı estetik görünümler de kazandırılabilirler.

 Ahşaba zararlı olan hiç bir haşereden etkilenmediği gibi yapısında haşere barındırmaz. 
Yanmazlık sınıfı en güvenilir sınıf olan (yanmaz) A1 sınıfı hiç yanmaz olan Tepe betopan desenli levhalar,

 özellikle yoğun trafiğin olduğu, genel kullanım alanlarında, hastane, otel, tiyatro, sinema salonları, stat vs. yerlerde güvenle ahşap yerine kullanılmaktadır.

 

 

 

ETİKETLER = Ahşap Desenli Levha, ahşap desenli levha fiyatları, ahşap desenli fibercement levha fiyatları, ahşap desenli fugalı levha, ahşap desenli fibercement levha, ahşap desenli fugalı levha fiyatları, ahşap desenli betopan levha, ahşap desenli ısı yalıtım levhası, ahşap desenli yalı baskı fibercement levha, bursa dış cephe giydirme,